Historia Vita Memoriae Strona Główna Historia Vita Memoriae
Forum dyskusyjne miłośników historii i fortyfikacji - Grupa Inicjatywna "Cztery Historie"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
dobra kurtka na wyjazdy
Autor Wiadomość
darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Pią 14 Paź, 2005 23:33   

nie brudzi ale cholernie szorstki jest, wypiore jeszcze jeden raz a na koniec dodam duuuuzo plynu zmiekczajacego :idea:

grzeslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Paź, 2005 18:39   

Spróbuj zamalować wszystko czarnym markerem. :mrgreen: :mrgreen:

Shiman
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Paź, 2005 11:24   

Jak troszeczke pochodzisz w tym wdzianku to zobaczysz, ze od razu lepiej sie zrobi. Wegielek osiadzie na Tobie a ubranko bedzie biale, puszyste i mieciutkie. 8)

Parthagas 
bunkrołazik

Wysłany: Nie 23 Paź, 2005 10:10   

Ja kupiłem komplet, na który nigdy deszcz nie pada, z polskiej firmy Aj_group (typowa polska nazwa) i właśnie na Mołotku chcę go przetestowac. Kolor oczywiście branżowy, a doszły teraz nowe. Zerknijcie na stronę http://www.ajgroup.pl/ , zakładka cameleon.
Ja to kupiłem po cenie hurtowej ( na firmę reklamową) z 15 pln komplet + drugie tyle wysyłka. Na razie zapowiada się optymistycznie, zobaczymy jak w praktyce. Chciałem w tym pobiegac po deszczu, ale od 2 miesięcy u mnie deszcz nie padał, a nie będę właził pod prysznic.

Darula
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Paź, 2005 16:51   

Bardzo ładny - zobaczymy jak sie będzie sprawdzi w terenie :roll:

grzeslaw
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Paź, 2005 17:01   

Nie musisz czekać na deszcz. Wystarczy jak się porządnie zapniesz i pobiegasz z pół godziny, to wodę wylewać będziesz wiadrami :mrgreen: .

Wiem, jestem złośliwy :twisted: .

Parthagas 
bunkrołazik

Wysłany: Sro 26 Paź, 2005 07:37   

Ja tak się mocno nie pocę, ale sądząc po doświadczeniach, nie zazdroszczę Ci tej przypadłości. :twisted:
Swoją drogą ciuchy tego typu nie są miłe w użytkowaniu podczas intensywnego wysiłku, spodnia strona kurtki czasami wygląda, jakby była wierzchnią - trochę pomaga wentylacja (myślę o wentylacji konstrukcji kurtki, nie własnej), lecz to tylko półśrodki. Komplet, który opisywałem, wygląda na skonstruowany rozsądnie: pod pachami onitowane dziurki (po sztuce, mogłyby być chociaż 3), plecy z siateczką skrzelowe. Czas pokaże.

grzeslaw
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Paź, 2005 00:09   

1 onitowana dziurka pod pachą????? Sory, ale dla mnie to powinien być suwak :wink: .
Może dlatego tak wybrzydzam, bo zwykle się pocę :mrgreen: .

Parthagas 
bunkrołazik

Wysłany: Czw 27 Paź, 2005 08:34   

Zauważyłem, że jedziesz na Mołotka. Fajnie, pogadamy face to face, potestujemy sprzęt, wymienimy opinie, no i oczywiście ... beer

grzeslaw
[Usunięty]

Wysłany: Czw 27 Paź, 2005 08:55   

Ja tam piwem nie mam zamiaru się wymieniać :x , co najwyżej podzielić :mrgreen: .
No i oczywiście kiełbaski do piwka :mrgreen: .

Odpowiedz do tematu