Historia Vita Memoriae Strona Główna Historia Vita Memoriae
Forum dyskusyjne miłośników historii i fortyfikacji - Grupa Inicjatywna "Cztery Historie"

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
buty dla kawernowca
Autor Wiadomość
darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Sro 28 Wrz, 2005 21:12   buty dla kawernowca

nie wiem Darulka, ja sie nie znam... czy to są dobre buty? czy będą się komponowały z moim polarkiem? :lol: :lol:

grzeslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Wrz, 2005 21:53   

Korbol :!: :!: Skąd masz te zdjęcia :?: :?: :shock: :shock: :shock: :shock:
Te buty to marzenie wielu eksploratorów i globtroterów. W tych butach zastosowano materiały testowane przez astronautów. Zresztą jak widać jest to stary model. Najnowszy został zaopatrzony w zakrętki umożliwiające chodzenie po wodzie i system samo pompowania „huh 2005”. Osobiście mam w planach zakup takich butów, ale ich ceny jeszcze są bardzo wysokie :cry: .

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

darecki 
wujek kurde samo dobro
Trzeba siać...

Wysłany: Sro 28 Wrz, 2005 22:02   podjelismy działanie w sprawie wytworzenia buta kawernowego

zgadza się Grzesławie, to sa buciki bez zaimplementowanej opcji "Huh"...
Sądze, że nie jesteśmy na tyle profesjonalni żeby pokazywać technologie kosmiczne :mrgreen:

Powiem tyle: nasi specjaliści pracują nad nowym typem buta specjalnie kawernowego, ale... nie mogę powiedzieć czy powiem, bo nie chcę zapeszyć :mrgreen: wszystkiego dowiecie się w odpowiednim czasie, na razie to tajemnica :)

Implementujemy system chodzenia po wodzie i skakanie na jednej nodze "Dzizus 2008" :roll:

grzeslaw
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Wrz, 2005 22:37   

Znalazłem przecieki konkurencji z produkcji najnowszego obuwia kawernowego 8) . Prezentowane tutaj modele, są egzemplarzami eksperymentalnymi :mrgreen: .

Darula
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Wrz, 2005 09:59   

No Korbolu, widzę że poczyniłeś spore zakupy :lol: Klapeczki są super, a polarek pewnie gratis dodawali, żebys gustownie w nich wyglądał :mrgreen: :mrgreen:

Matys 
bunkrołazik

Wysłany: Sob 16 Gru, 2006 19:54   

Zaprezentowane modele są naprawde swietne, ale przeznaczone dla profesjonalistów, a nie dla takiej chołoty jak ja:P wiec mam pyanie jakie buty są najlepsze do "brodzenia" po wodzie, chodzi o buty w których będe mogl wejsc w wode nawet po pas i nie bede mokry, a które beda w miare tanie?? Otoz czesto sie zdaza ze na naszj "kawernowej" drodze pojawia sie wodaa gdy jest po kolana to glupio zawracac... I jeszcze jedno pytanie czy buty od OP 1 (czesc stroju ochronego, dostępny np. na allegro pod nazwą wodery) były by dobre?

Franz Aufmann
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Gru, 2006 01:45   

Witam,
Mam zestaw bunkrołazika w bagażniku samochodu. Wszystko jest OK. Ale teraz chyba muszę tylko wymienić model samochodu na konbi!!!!

Auf....

Chodzę po bunkrach już kilka dni, ale nikt nie wymagał lub nie sprawdzał, czy mam kartę pływacką? Dwa schrony na Oderstellung wymagały egzaminu z nurkowania. Jako eksternista, chyba zaliczyłem ten egzamin. Za następnych trzymam zaciśnięte kciuki.....

grze$ 
starszy bunkrolog

Wysłany: Pon 18 Gru, 2006 10:26   

Mój zestaw letni do chodzenia po wnętrzu obiektów Odetrstellung prezentuje się następująco jak na ponizszym zdjęciu: kapielówki + grube skarpety wełniane oraz rzecz jasna aparat :twisted:

PS: tylko proszę nie dawajcie fotki na rozkładówkę Playgirl albo cos w tym stylu :P

Helmut 
zwyczajny admin, żaden specjalista..
Śpioch bunkrowy

Wysłany: Pon 18 Gru, 2006 21:29   

Ja mysle ze powinenes to umieścić w swoim avatorze :D dziwne ze nie wiedzialem cie ostatniego lata w czyms takim w schronie.

Franz Aufmann
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Gru, 2006 03:35   

Mamy zdjęcie tygodnia. Brakuje fajki płetwonuraka i maski do nurkowania. Czy na Oderstellung zawsze było tak mokro?
Już widzę w akcji niemiecką obsługę kuszy płetwonurka zamiast poczciwego MG.

Z nurkowym pozdrowieniem tonący Auf...

Odpowiedz do tematu